Size özel tekliflerimiz için bizi arayın.
  • Sepetiniz boş.
Toplam: 0,00 TL
Neden Bir Takım Çantasına İhtiyacınız Var? - İşlek Endüstri Yapı Market Ltd. Şti.
Neden Bir Takım Çantasına İhtiyacınız Var?

Tüm el aletlerinizi içinde hiçbir bölmesi olmayan herhangi bir çanta içine koyduğunuzu düşünün. Tornavidalar, dübeller, anahtar takımları, penseler ve çivi, vida gibi nesneler çanta içinde karmakarışık bir çanta içinde zaman kaybı yaratır. Takım çantaları bu anlamda iyi bir organizasyon yapar. Profesyonel yapı işleri ve evdeki basit tamir işleri titizlik isteyen, kimi zaman da acele bitirilmesi gereken işler odluğu için el aletlerinin kolay ulaşılabilir şekilde taşınması gerekir.

Taşıma çantaları ihtiyaca göre farklı ebat ve özelliklerde olabilmektedir. Örneğin atölyenizdeki el aletleriniz için bir düzenleyiciye ihtiyacınız varsa çekmeceli ve tekerlekli bir atölye dolabı işinize yarayacaktır. Evinizde bulundurduğunuz ekipmanlarınız için el aletlerinin kapsamına ve sayısına bağlı olarak sac ya da plastik malzemeden üretilmiş takım çantalarını tercih edebilirsiniz.
 

Takım çantasına hangi el aletlerini koyacaksınız?

Tadilat işlerinde kullanılan birçok el aleti takım çantasında yer alabilir. Penseler, keskiler, tornavidalar, allenler, anahtar takımları, çakma anahtarlar, lokmalar, çekiçler ve makaslar profesyonel olsun ya da olmasın yapı işlerinin bir numaralı aletleridir. El aletlerinin dışında takım çantasında bulunması gereken bir de küçük parçalı nesneler vardır; farklı boyda çivi ve vidalar, her vida tipine uygun dübel çeşitleri, koli bandı, kablo bandı, hızlı yapıştırıcılar, metre gibi genel hırdavat malzemeleri de eksiksiz bir takım çantası oluşturmak isteyen kişilerin mutlaka sahip olması gereken nesnelerdir.

Takım çantaları tamir türüne göre de oluşturulabilir. Örneğin; su tesisatı ile ilgili işler söz konusu ise çantada çatlak boruların tespitini kolaylaştıran bir gözlem kamerası ve boru anahtarı bulundurulmalı; ahşap işleri söz konusuysa akülü ya da elektrikli testere ve yedek testere bıçakları, gerekiyorsa zımpara makinesi ve yedek zımpara tabanları da yer almalıdır.
 

Düzen ve kolaylık

Taşıma çantaları neyin nerede olduğunu her an bilmeniz ve tamir işlerinde tam donanımlı olabilmeniz için önemlidir. Taşıma çantası sayesinde zamanınızı ve enerjinizi çanta içinde ekipmanlarınızı ararken harcamaz, aletler, aksesuar ve diğer gereksinimler için özel tasarlanmış esnek eklentiler ile ihtiyacınıza uygun çanta düzeninizi oluşturabilirsiniz. Yüksekliği 40, genişliği 45 santimetre olan taşıma çantalarını, çanta modeline uygun ölçülerde üretilmiş alüminyum taşıma arabaları ile rahat taşıma kolaylığıyla dilediğiniz yere götürebilirsiniz.


  Yukarı Çık