Size özel tekliflerimiz için bizi arayın.
  • Sepetiniz boş.
Toplam: 0,00 TL
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı yeni nesil SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülmemekte ve islekyapi.com tarafından kayıt edilmemektedir.

Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT  aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz.

islekyapi.com üzerinden satınalmış olduğunuz ürünlerde standart teslim süremiz 4 iş günüdür. Belirli ürün gruplarında (siparişe istinaden üretilen ürünlerde) teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Siparişler anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderilmektedir.

Siparişinizin durumunu websitemiz içerisinde yer alan "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile gönderiliyorsa kargoya verildikten sonra, sipariş takip bölümünde yer alan kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Zımpara; pürüzlü yüzeylerin düzeltilmesi için kullanılan bir aşındırıcı olduğundan, mobilya için parlatmalı işlemlerde 1200-2000 kum arası zımpara tercih edilmelidir.

Akıllı vida ucu hem delme hem de sıkıştırma işlemini aynı anda yapabildiği için çok fazla tercih edilir. Monte işleminin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlar. Ayrıca matkap ile delme işlemi yapılması gerekmez. Bütün modellerde paslanmazlık özelliği bulunur.

Aklında başka sorular mı var?

Her türlü öneri, istek, görüş ve ürünlerimiz ile ilgili soruları bize sormaktan çekinmeyin.

İşlek Endüstri Yapı Market Ltd. Şti.
  Yukarı Çık