Size özel tekliflerimiz için bizi arayın.
 • Sepetiniz boş.
Toplam: 0,00 TL
Blog

Blog

 • İsg kurallarına göre koruyucu kıyafetler nelerdir ne işe yarar?

  Kişisel koruyucu donanımlar(baret, yelek, kulak tıkacı vb.), çalışanların iş sırasında karşılaştıkları risk ve kazalara karşı kendini korumak amacıyla kullandığı veya taşıdığı iş güvenliği ekipmanları olarak tanımlanır.

  Kişisel Koruyucu Donanım Tipleri
  Baş Koruyucuları
  Baş koruyucular; çalışanların ..

  Devamını Oku 
 • Matkap Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

  Profesyonel yapı işlerinde, evdeki basit tadilat işlerinde ve hobi işlerinde matkaplar, delme ya da var olan deliği genişletmede hayatı kolaylaştıran el aletleri arasında yer alıyor. Kullanım alanı böylesine geniş olan matkapları, darbeli ve ..

  Devamını Oku 
 • Akülü Vidalama Aleti ile Neler Yapabilirsiniz?

  Elektrik bağlantısının kesik olduğu yapı işlerinin kesintisiz devam etmesi açısından hayatı kolaylaştıran hırdavat malzemeleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda elektrik kablosu fazlalılığını ortadan kaldıran akülü el aletleri arasında yer alan şarjlı matkap ve ..

  Devamını Oku 
 • Neden Bir Takım Çantasına İhtiyacınız Var?

  Tüm el aletlerinizi içinde hiçbir bölmesi olmayan herhangi bir çanta içine koyduğunuzu düşünün. Tornavidalar, dübeller, anahtar takımları, penseler ve çivi, vida gibi nesneler çanta içinde karmakarışık bir çanta içinde zaman kaybı yaratır. Takım ..

  Devamını Oku 
 • Baharda Bahçe Bakımı Nasıl Yapılır?

  Her bahçenin baharda özel bir bakımdan geçmesi gerekir. Bahçelerin bu aylarda en çok ihtiyacı azot olacağı için, özelikle azot oranı yüksek gübreler tercih edilir. Kış şartlarında basılan toprak havalandırmak, çimler canlanmak, ağaçlar budanmak ister. Havalanan ..

  Devamını Oku 
  Yukarı Çık