Size özel tekliflerimiz için bizi arayın.
  • Sepetiniz boş.
Toplam: 0,00 TL
Akçalı Sprey Boya 400 ML Lacivert

Sipariş No : IY33822

Akçalı Sprey Boya 400 ML Lacivert

Uygun fiyat ve kaliteli ürün seçenekleri

Akçalı Sprey dahili ve harici ahşap, metal, beton, sıva, çimento vs. gibi tüm yüzeyler için çeşit özelliğine göre sentetik veya akrilik esaslı, hızlı kuruyan, solmaya mukavim ve parlak görünümlü son kat solvent bazlı bir boyadır.

  • Hızlı Kargo
  • Staoktan Teslim
  • Kredi Kartı
  • Değişim Garantisi

SOLVENT BAZLI AKRİLİK AKÇALI SPREY BOYA

Akçalı Sprey boya dahili ve harici ahşap, metal, beton, sıva, çimento vs. gibi tüm yüzeyler için çeşit özelliğine göre sentetik veya akrilik esaslı, hızlı kuruyan, solmaya mukavim ve parlak görünümlü son kat solvent bazlı bir boyadır.

Uygulanacak Yüzeyler

Akçalı Sprey Boya günümüz gereksinimlerini karşılayacak bir renk ve çeşit zenginliğinde (66 değişik seçenek) olup, uygulamacının kullanım amacına göre seçebileceği, mat veya parlak görünümlü, normal, metalik veya floresan özellikte, muhtelif renklerde sunulan boya çeşitleri ile metal, ahşap, duvar ve bisiklet, motosiklet, buz dolabı, radyatör, mobilya, demir aksam, duvar, deniz araçları vs gibi eşya gençleştirme, onarım, hobi, klasik dekorasyon işlerinin yanı sıra, çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek oto plastik tampon, oto jant boyaları, yüksek hararet soba boyası, şeffaf tahta koruyucu vernikler her türlü yüzey kolayca ve güvenle, dekoratif bir şekilde uygulanabilir.

Özellikleri

Akçalı Sprey Boya tatbik edildiği yüzeye tutunma gücünün yanı sıra örtme ve kapatıcılığı çok yüksektir. Elastik ve dayanıklı koruyucu bir film tabaka oluşturur. 400 ml sprey ambalajlardadır, kolayca kullanıma hazır haldedir. Kurşunsuzdur. Ozon tabakasına zarar veren hiçbir madde ihtiva etmez.

Uygulama

Akçalı Sprey Boya ile uygulama öncesinde boyanacak yüzeyin her türlü kir, pas, yağ ve tozdan tam arındırılması gerekir. Kutu iyice çalkalandıktan sonra, 25-30 cm mesafeden ince katlar halinde, katlar arasında 20 dakika ara ile 2-3 çapraz katta tatbik edilir. Paslanır metal yüzeylerde ise uygulama öncesi astar olarak antipas boya uygulanması gereklidir. Kullanımdan sonra sprey kutusunda hala boya kalmış ise, ilerde tekrar kullanılabilmesini teminen, kutuyu baş aşağı çevirip, sprey düğmesine birkaç kere basmak yeterlidir.

Kaplama Gücü

Tekkatta 2,5 – 3m / 400mlkutu

Kuruma Süresi (20℃)

Dokunma 5-20 dakika

Tam kuruma 8-12 saat

Kimyasal sertleşme 24 saat

Tehlike Uyarıları

R12-Çok yanıcı madde.

R20/21/22- Solunduğunda, deri ile temasta, yutulduğunda sağlığa zararlıdır.

R36- Göze temas durumunda zarar verir, kaşındırır.

R66- Uzun süre bu tüpün buharına maruz kalmak deriyi kurutur çatlamasına yol açar. R67- Uzun süre bu tüpün buharına maruz kalmak uyku getirir baş dönmesi yapar.

Güvenlik Uyarıları

S2-Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.

S3/7/9-Kabı iyice kapalı halde, serin ve iyi havalandırılan bir yerde muhafaza ediniz. S16-Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Sigara içilmez.

S51-Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanınız.

Boşalmış dahi olsa kabı delmeyiniz.

Raf Ömrü

Açılmamış Akçalı Sprey Boya ambalajda oda sıcaklığında 3 yıldır. Basınçlı kapta yanıcı ve parlayıcı özelliktedir. İyi havalandırılan bir yerde direkt güneş ışıklarından, ateşten ve darbeden korunması gerekir.

Parlama noktası : < 0℃

Ambalaj

Akçalı Sprey Boya 400 ml sprey kutu. 29 standart düz renk, 16 metalik renk, 7 floresan renk, parlak, yarımat, mat koruyucu şeffaf vernik, 1 renk oto jant boyası, 6 renk oto tampon boyası, 4 renk ateşe dayanıklı soba boyası olmak üzere toplam 66 çeşit.

  Yukarı Çık