Size özel tekliflerimiz için bizi arayın.
  • Sepetiniz boş.
Toplam: 0,00 TL
60x40x40 Taşıma Kolisi

Sipariş No : IY33610

60x40x40 Taşıma Kolisi

Uygun fiyat ve kaliteli ürün seçenekleri

Koli, içine konulan eşya veya ürünün kolay bir şekilde ve zarar görmeden bir yerden bir yere taşınmasına yarayan bir karton kutudur.

  • Hızlı Kargo
  • Staoktan Teslim
  • Kredi Kartı
  • Değişim Garantisi

Koli, içine konulan eşya veya ürünün kolay bir şekilde ve zarar görmeden bir yerden bir yere taşınmasına yarayan bir karton kutudur. Koliler lojistik alanında birçok eşya ve malzemenin paketlenmesi ve taşınması için kullanılır. Günlük hayatımızın her alanında ulaşım, üretim, tüketim, iş hayatımız, ev hayatımız gibi bir çok alanda ihtiyaç duyulan bir malzemedir. 

Taşıma kolileri esnek ve dayanıklı bir yapıya sahip oldukları için sevkiyat ve nakliye işlemlerinde sıklıkla kullanılılmaktadırlar. Taşıma kolileri farklı ebatlarda ve oluk çeşitleri ile üretilmektedir.

Yaklaşık olarak 220 yıllık bir geçmişe sahip olan koli, 1800’lü yıllarda insanların hayatına girmeye başlamış ve gün geçtikçe de git gide yaygınlaşmıştır. Bunun sebebi kolilerin kolay kullanım, pratik tasarım, kısa sürede üretim ve geri dönüşümünün de kolay olmasıdır.

 

Baskısız

Ebatlar 60 x 40 x 40 cm

C+B Doppel Dalga

Oluklu mukavva dopel koli (çift oluklu)

Hijyenik koşullarda üretildiği için insan sağlığına zararlı bir madde içermez.

Doldurmada, boşaltmada, paketleme ve depolamada zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Çevreyi kirletmeden ürünün doğal yapısını bozmadan hasara uğratmadan taşır.

Her türlü ürün ve eşyalarınızı taşıma paketleme ve kolilemek için kullanabileceğiniz çift oluklu sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

  Yukarı Çık