KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı İşlek Yapı Market´ya (Bu metinde "İşlek Yapı Market" olarak kullanılacaktır) aittir.

İşlek Yapı Market internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, İşlek Yapı Market ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı İşlek Yapı Market internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://islekyapi.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://islekyapi.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

İşlek Yapı Market internet sitesini ziyaret eden ve İşlek Yapı Market sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - İşlek Yapı Market. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi